top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תElaSatyam

כן לחיים

הרבה מאוד שואלים אותי ״מתי חזרת בשאלה?״ זאת שאלה שתמיד עושה לי מוזר בגוף.


לא מתחברת בכלל למושג חזרה בשאלה, מה זה עצם?! מה זה צמד המילים המוזר הזה? ואיך אפשר לגמד לתוך שני מילים תהליך יפייפה שבו אדם בוחר את חייו?

הרבה גם מנסים לדלות ממני מידע על ״הנגד״ שלי לדת. זה לא הסיפור שלי. אף פעם לא היה לי נגד. זאת לא הסיבה שבגללה בחרתי לעזוב ברמה מסויימת חיים בחברה ומשפחה חרדית.


אז מה הוביל אותי למהלך כזה משמעותי?


ה״כן״ שלי לחיים מאז שאני זוכרת את עצמי, מאז שנולדתי.

ה״כן״ שהנשמה שלי אמרה כשהיא בחרה להגיע לגוף, לצורה.

מאז ומתמיד נמשכתי למה שהרגיש חי. וסלדתי ממה שהרגיש מת.

בסביבות גיל 10 הרגיש לי חי מאוד להקשיב למוזיקה חילונית אז הקשבתי ונשאתי בהשלכות של עונש ונידוי. לקראת גיל 14 הרגיש לי חי (מאוד) להיפגש עם בנים, אז עשיתי זאת (ושילמתי יקר חח) וכן הלאה…..


הנשמה שלי תמיד אמרה כן לחיים.

והשירות של נשמתי הוא לחבר אנשים לחיים. זה המקום בו אני מרגישה המון תשוקה, עצמה ופשוט במקום שלי.


בתחילות שנות העשרה שלי כשעזבתי קהילה ומשפחה במסע בעקבות ה״כן״ שלי הגעתי למקומות מופלאים, חוויתי גם אתגרים, פגשתי מקומות ואנשים ברבחבי העולם שתמכו ב״כן״ הזה ובהרפיה ואמון מול החיים, בפתיחות ופליאה מתמדת.


אספתי כלים רבים בדרך מעולם הפסיכותרפיה הגופנית, היוגה, הטנטרה, התרפיה והמדיטציה שעזרו לתמוך בחוויות, להעמיק את התחושות ולשחרר עוד ועוד.

היום אני כאן כדי לתת לך את ההכי טוב שאספתי בדרך ולחלוק איתך את המיטב ממגוון מורים ושיטות ובעיקר לחלוק את פירות המסע והמהות שלי איתך.


אני מזמינה אותך לצאת למסע 1 על 1 ביחד איתי אל עבר חיבור לחיים, חיוניות, חיות, עונג, אהבה ושמחה שכוללים את כל מי שאת.ה מבלי להשאיר אף חלק מאחור. מסע אל חיים אקסטטיים ורוטטים מתוך חווית חיים שלימה בה יש מקום לחייתיות שלך ולאנושיותך על שלל גווניה אל עבר המהות שלך, זאת שמעבר לגוף וזמן, אל האחד.


מזמינה אותך אל Tantric Journey‪ ‬ ‫אל המסע הטנטרי.‬

‫מסע שמתחיל בשורשיך החיתיים ועד לפריחתך הרוחנית.‬

אלמד אותך לומר ״כן״ לחיים. ״כן״ לכל החוויה האנושית.


אני יודעת שטנטרה מעוררת קונוטציות של א!רגזמה ועונג, גם. אך במסע זה לא נקפוץ ישר אל הפאן, הרטטים והעונג. זה לא עובד ככה.


כדי להפוך לדרקון ולפרוש כנפיים, נצטרך לצלול קודם מטה, אל הגוף שלך, אל המרתף של ההוויה שלך. אל הכואב, המפחיד, המכעיס וה"איכס".


כל אותם רגשות שלא הסכמת להרגיש? כל הביטויים הספונטניים שהחיים ביקשו ממך לבטא ואמרת לא? כל אילו נמצאים בגופך! חוסמים ומונעים מאנרגיית החיים לנוע בחופשיות ואתה לא חווה את טבעך האורגזמי.


אתה מעז? מרגישה שהגיע הזמן לשחרר את כל זה?


אם התשובה היא כן, אז תמשיך לקרוא, אם חשבת שההצעה היא רק לחוות עונג כי זה טנטרה, אז זה לא המקום וזה לא מה שאני מציעה (זה לא עובד ככה ואף פעם לא יעבוד).


אחרי שנמיס את שנוקשה בגופך, אחרי שתלמד מחדש את גופך להכיל עוד ועוד אנרגיית חיים, אחרי שנחש כוח החיים יוכל לנוע יותר בחופשיות במעלה עמוד השדרה שלך וכנפייך יפרשו תהיה מוכן לחקור ולהעמיק עוד אל תוך המנוע של אנרגיית החיים בגופך, שממוקם באגן שלך, האנרגיה המינית.

אז תהיה מוכן להרגיש אותה ולתת לה לשטוף את כל גופך. לשחרר את המטרה אל עבר אורגזמה ולהפוך להיות אורגזמה בעצמך.


להתהלך בחיים האלה עם עוצמה, עונג ויופי שנובעים מחיבור לכוח היחיד שקיים כאן: כוח החיים.

זה יהיה לי לעונג להיות התרפיסטית שתפגוש את הכאבים שלך והכהנת שתחבר ותעורר אותך לחיים.

מוכן להתחיל? מרגישה כן ענקי בכל הגוף?


עוד מידע והרשמה כאן


שמחה, אוהבת ומתרגשת לקראתך!

אלה סטיאם


צילום: Gilles levi
5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page