top of page

יום ג׳, 31 בינו׳

|

תל אביב, פלורנטין

Essence Temple 31.1

נפגשים/ות פעם בשבוע, באמצע השבוע כדי להזכר ולהתחבר למהוּת שלנו, למי שאנחנו באמת מתחת לכל המסיכות והשיריונים. מחיים מלאי סטרס, מתח, זיוף, סבל ומרחק ממי שאנחנו אל חיים מלאי חיוּת, שמחה, נחת, עונג והרפיה עמוקה באמצעות עבודה עם הגוּף, הנשימה ואנרגיית החיים, ביטוי ושחרור רגשי, הסרת שריון וזמן חופשי.

Essence Temple  31.1
Essence Temple  31.1

זמן ומיקום

31 בינו׳ 2023, 19:00 – 22:00

תל אביב, פלורנטין

פרטי האירוע

ניפגשים/ות פעם בשבוע בחלל קסום בפלורנטין, במקדש שלנו.

מקדש שמוקדש לכנס אותנו יחד במטרה משותפת: להתחבר למהות שלנו, לְמָה וּלְמִי שאנחנו באמת לפני שהתרחקנו כל כך מעצמנו ועטינו מסיכות ושריונים כדי להתקבל ע״י החברה.

באסנס טמפל אנו נותנים/ות מקום לכמיהה ולגעגוע העמוק- אלינו. נזכרים/ות ומתחברים/ות בחזרה אל האוצרות והיופי הטמונים בנו. היופי שהוא אנחנו, שם אנו מגלים/ות נחת, קדושה, חיות, עונג, יופי ושמחה עמוקה מפשוט להיות אנחנו.

במקדש אנו מתחברים/ות למהות דרך שער הגוף. הגוף שבו המהות שלנו שוכנת. הגוף שהוא המקדש של המהות שלנו. הגוף שכל כך רוצה בטובתנו. הגוף שלמד להחזיק בתוכו כל כך רבה רגשות ותחושות שלא היה בטוח עבורנו להרגיש ולבטא. הגוף שמשתוקק להשתחרר ולהמיס את כל מה שלא צריך להיות קשה ולעוף על החוייה האנושית הזאת של להיות בחיים, בגוף.

האסנס טמפל מתקיים כל שבוע, ומשמש תחזוקה מדהימה לגוף-נפש, מקום להגיע אליו כדי להעמיק את החיבור עם עצמנו.

כמשתתפים/ות בתרגול כזה שוב ושוב בהפרש של שבוע, העבודה ממש נטמעת בגוף ובהוויה בכלל וגם זה ממש כיף שיש בית קבוע לבוא אליו, להיזכר ופשוט להיות אנחנו.

חיינו משתנים ומשתדרגים! מחיים מלאי סטרס, מתח (מנטלי-פיזי), זיוף, סבל ומרחק ממי שאנחנו אל חיים מלאי חיוּת, שמחה, נחת, עונג, הרפיה עמוקה, שחרור, קבלה, נשימה, הרפיה, תנועה פנימית וחיצונית טבעית, ספונטנית ואותנטית באמצעות עבודה עם הגוּף, הנשימה ואנרגיית החיים, ביטוי ושחרור רגשי, הסרת שריון וזמן חופשי.

המפגש אורך 3 שעות

מה אנו חווים/ות בזמן הזה?

שיתוף.

✪ ריקוד.

✪ מגבירים/ות את המודעות לגופנו ולמתרחש בנו ובסביבתנו ע״י תרגול מדיטציה ותרגולים נוספים.

✪ תרגילי קרקוע:

מתרגלים/ות תרגילים פיזיים פשוטים שמחזירים אותנו אל הגוף.

✪ פעילות גופנית ביו-אנרגטית: 

מתרגלים/ות גופנית העוסקת בעיקר בכושר רגשי.  היא עוסקת בתרגול של לשים לב למה שקורה בתוכנו ולאפשר לעצמנו לבטא זאת. בעזרתה אנו מתמקדים/ות בחיבור שלנו למי שאנחנו ומאפשרים/ות לנו להתאמן בביטוי מי שאנחנו. היא מסייעת לנו למצוא את האינסטינקטים שלנו ולהביע אותם או להיות מסוגלים/ות להכיל את הדחפים שלנו בהתאם לסיטואציה שלפנינו.

✪ עבודת נשימה וסשנים של נשימה: 

אנו נושמים/ות נשימות מלאות ומודעות מהרגע שאנו נכנסים/ות אל המקדש, הנשימה היא החיים, חיינו התחילו עם השאיפה הראשונה ויסתיימו עם הנשיפה אחרונה. אנו מקדשים/ות גם זמן לסשן נשימה (דומה לריברסינג) בסשן זה אנו נושמים/ות עמוק עם פה פתוח, מטעינים/ות את הגוף בחמצן, אנרגיית חיים, כתוצאה מזה פוגשים/ות וחשים/ות את המכווץ והמתוח בגופנו - את שנוצר כתוצאה מהדחקה של רגשות וביטוי אותנטי וספונטי אז אנו נותנים/ות חופש מלא ואיפשור לכל מה שרוצה ביטוי: כאב, כעס, עונג, צחוק, בכי, תנועות גוף מסויימות, צלילים ומילים ונותנים/ות לגוף לבטא ולשחרר את שהודחק, ניתקע ונחסם בגופנו.

✪ זמן שחרור, הרפיה והתמסרות.

✪ זמן חופשי: 

לאחר כשעתיים וחצי של זמן מונחה של תרגול, פורקן, ביטוי ושחרור אנו עוברים/ות לזמן חופשי של כחצי שעה- שעה בו אנו יכולים/ות פשוט להיות אנחנו, ללא כל הנחיה. ניתן לרקוד, לנוע, להתרכבל, לפטפט, למדוט ולתת לספונטניות שלנו להוביל אותנו. (אפשר לבחור לא להישאר לזמן החופשי, או להישאר וללכת כשמרגיש).

מנחה יוצרת ומפיקה:

אלה סטיאם

מנחה, יוצרת, תרפיסטית, מפיקה, יזמית, כהנת במקדש החיים ובעלת המותג ALIVE.

מחזירה אותך לבית, לגוף, לאותנטיות, עונג, חיוּת ונחת באמצעות עבודה עם הגוף,הנשימה ואנרגיית החיים, שחרור וביטוי רגשי ותהליכי הסרת שריון קבוצתיים ופרטניים.

תומכת בעוררות אל החיים וחגיגתם על ידי יצירת חגיגות יוצאות דופן, מרחבי משחק וחקירה, מרחבי פתיחה והתפתחות אל חווית חיים שמחה, מענגת ומספקת יותר.

בעלת נסיון של עשור בעבודה עם הגוף, הנשימה ומערכת אנרגיית החיים.

מתמחה בעבודה עם הגוף והנשימה בטכניקת ״Pulsation״.

פרטים טכניים:

המפגשים מתקיימים בכל יום שלישי בין השעות 19:00-22:00

המפגש הקרוב (הראשון) יתקיים ב24.1

המפגש הבא ב31.1  (ניתן להירשם, לשלם ולשריין מקום)

אין התחייבות ואפשר להגיע מתי שיש רצון (אפשר להגיע למפגש פעם בחודש או כל שבוע - לבחירתך)

מספר המשתתפים/ות מוגבל ל14 משתתפים/ות ולכן ההרשמה והתשלום מראש או על בסיס מקום פנוי באותו היום - עד שעה לפני תחילת המפגש.

תשלום והרשמה:

עלות השתתפות במפגש 137₪

מפגש התנסות ראשון 97₪

עלות מפגש הפתיחה ב24.1 97₪ בלבד לכולם!

מיקום מדוייק, הרשמה ותשלום כאן בקישור:

https://forms.gle/SaBCsZ79J47zVbuK6

קבוצת וואצאפ שקטה לעדכונים ותזכורות על מפגשי אסנס טמפל בתל אביב:

https://chat.whatsapp.com/GurAs3AvUWb5faDDgqwomT

קבוצת ואצאפ שקטה לעדכונים על מפגשים, אירועים, סופי שבוע וסדנאות של ALIVE:

https://chat.whatsapp.com/FhFDq5oliZJE4Xmxm8qVat

שאלות ובירורים:

054-2429889

וואצאפ בלבד!

שיתוף

bottom of page